Kоначнa листa кандидата – младих талената који су остварили право на једнократну помоћ из буџета Општине Смедеревска Паланка у 2018. години

На основу Одлуке о начину пружања помоћи ученицима и студентима младим талентима (МСЛ Бр. 1/2018) и Правилника о условима за доделу помоћи ученицима и студентима младим талентима од 29. Јануара 2018. године, Комисија за спровођење конкурсног поступка за доделу помоћи ученицима и студентима младим талентима утврдила је  дана 08.03.2018. године, предлог коначне листе кандидата – младих талената који су остварили право на једнократну помоћ из буџета Општине Смедеревска Паланка у 2018. години.

Табела бр. 1 Ученици основних школа

РБ. Презиме, средње слово и име Назив школе Просечна оцена
1 Милојковић П. Ирина Вук Караџић 5,00
2 Марковић С. Теодора Херој Радмила Шишковић 5,00
3 Цимбаљевић М. Дамјан Олга Милошевић 5,00
4 Спасојевић П. Марија Херој Иван Мукер 5,00
5 Вејновић П. Даница Херој Иван Мукер 5,00
6 Петровић Д. Лука Вук Караџић 4,53
7 Златковић Д. Тамара Вук Караџић 5,00
8 Црњаковић О. Драган Брана Јевтић 5,00
9 Банковић А. Николина Брана Јевтић 5,00
10 Јеленић М. Алекса Брана Јевтић 5,00
11 Паунић С. Вук Вук Караџић 5,00
12 Живковић Ж. Вања Херој Радмила Шишковић 5,00
13 Басарић Ј. Андрија Херој радмила Шишковић 5,00
14 Марковић В. Катарина Лазар Станојевић 4,67
15 Димитријевић С. Јована Херој Иван Мукер 5,00
16 Ушитков В. Лука Олга Милошевић 5,00
17 Басарић Д. Бранко Херој Радмила Шишковић 5,00
18 Лачковић Ђ. Софија Херој Радмила Шишковић 5,00
19 Вемић А. Јована Херој Иван Мукер 5,00
20 Иличић С. Катарина Брана Јевтић 5,00
21 Шушић С. Огњен Херој Радмила Шишковић 4,93
22 Рашковић Ж. Милош Вук Караџић 4,81
23 Радосављевић   З. Александра Херој Радмила Шишковић 5,00
24 Миљковић С. Димитрије Херој Иван Мукер 5,00
25 Лукић Н. Матија Херој Радмила Шишковић 5,00
26 Димић Д. Тијана Херој Радмила Шишковић 5,00
27 Нешић В. Софија Лазар Станојевић 5,00
28 Сенић Р. Бојана Херој Радмила Шишковић 5,00
29 Радомировић С. Јована Радомир Лазић 5,00
30 Митровић М. Милена Олга Милошевић 5,00
31 Караклић З. Андреа Херој Иван Мукер 5,00
32 Миланковић О. Никола Херој Радмила Шишковић 5,00
33 Ћосић Д. Тодор Херој Радмила Шишковић 5,00
34 Басарић Д. Сандра Херој Радмила Шишковић 5,00
35 Нијемчевић Ж. Ана Херој Иван Мукер 5,00
36 Михајловић Ј. Настасија Олга Милошевић 4,92
37 Караклић З. Борис Херој Иван Мукер 4,73
38 Петровић П. Милан Херој Радмила Шишковић 4,71
39 Пуповац Г. Илија Херој Радмила Шишковић 4,64
40 Батинић Д. Бранко Херој Радмила Шишковић 4,50

Табела бр. 2 Ученици средњих школа

РБ. Презиме, средње слово и име Назив школе Просечна оцена
1 Марковић Н. Анђела Математичка гимназија 5,00
2 Терзић Н. Вукан Математичка гимназија 5,00
3 Марковић Ж. Ана Математичка гимназија 5,00
4 Вулетић Д. Мина Математичка гимназија 5,00
5 Миловановић Б. Немања Прва крагујевачка гимн. 5,00
6 Алексић З. Огњен Прва крагујевачка гимн. 5,00
7 Алексић Д. Јелисавета Математичка гимназија 5,00
8 Вукић Д. Миона Ваздухопловна академија 5,00
9 Спасојевић Н. Исидора Фармацеутско-физиотерапеутска школа 5,00
10 Петковић Н. Анастасија Филолошка гимназија 4,88
11 Симић М. Јелена Филолошка гимназија 4,81
12 Васиљевић Д. Милена Филолошка гимназија 4,53
13 Алексић Д. Михаило Математичка гимназија 4,83
14 Николић М. Игор Ваздухопловна академија 4,62
15 Мијаиловић Д. Марија МШ Коста Манојловић 4,59
16 Паунић В. Невена СМШ Др Милоје Милојевић 4,71
17 Кабић А. Сара Паланачка гимназија 5,00
18 Стојаковић Д. Јован Паланачка гимназија 5,00
19 Радосављевић Г. Богдан Паланачка гимназија 5,00
20 Марковић Н. Јелена Паланачка гимназија 5,00
21 Амановић С. Марија Паланачка гимназија 5,00
22 Грујић С. Михајло Паланачка гимназија 5,00
23 Глишић П. Јована Паланачка гимназија 5,00
24 Ковачевић Г. Ленка Паланачка гимназија 5,00
25 Тешић С. Урош Паланачка гимназија 5,00
26 Радовановић Г. Вељко Паланачка гимназија 5,00
27 Маторкић С. Марија Паланачка гимназија 5,00
28 Митровић Н. Милица Паланачка гимназија 5,00
29 Васић Н. Богдан Паланачка гимназија 5,00
30 Илић М. Душан Паланачка гимназија 5,00
31 Гавриловић М. Теодора Паланачка гимназија 5,00
32 Филиповић Д. Милош МЕШ Гоша 5,00
33 Катић Н. Никола МЕШ Гоша 5,00
34 Томашевић Р. Јована МЕШ Гоша 5,00
35 Сенић Р. Јован МЕШ Гоша 5,00
36 Рашковић С. Лазар МЕШ Гоша 5,00
37 Митровић Р. Исидора Жикица Дамњановић 5,00
38 Стевановић Д. Јелена Жикица Дамњановић 5,00
39 Станојловић А. Ања Жикица Дамњановић 5,00
40 Голубовић В. Лидија Паланачка гимназија 5,00
41 Радовановић Ј. Јована Жикоца Дамњановић 5,00
42 Радишић Н. Ана Паланачка гимназија 5,00
43 Димитријевић С. Сава Прва Крагујевачка гимн. 5,00
44 Шајић Ђ. Драгана Паланачка гимназија 5,00
45 Рајичић С. Сергеј Паланачка гимназија 5,00
46 Ивановић И. Ива Паланачка гимназија 5,00
47 Вејновић П. Ђорђе Паланачка гимназија 5,00
48 Тошић Г. Бојана Паланачка гимназија 5,00
49 Митровић Д. Милица Паланачка гимназија 5,00
50 Јелић Б. Емилија Паланачка гимназија 5,00
51 Спасојевић П. Немања Паланачка гимназија 5,00
52 Поповић Р. Жељко МЕШ Гоша 5,00
53 Радосављевић З. Ђорђе МЕШ Гоша 5,00
54 Грујић С.  Жељана Паланачка гимназија 5,00
55 Митровић Г. Анђела Паланачка гимназија 5,00
56 Голубовић Д. Никола МЕШ Гоша 5,00
57 Јовичић С. Аница Паланачка гимназија 5,00
58 Димитријевић Б. Мина Паланачка гимназија 5,00
59 Тодоровић Ж. Софија Паланачка гимназија 5,00
60 Ђорђевић З. Вељко МЕШ Гоша 5,00
61 Глишић П. Бранислав МЕШ Гоша 5,00
62 Симић С. Катарина Жикица Дамњановић 5,00
63 Милосављевић Н. Марија МЕШ Гоша 5,00
64 Дуњић С. Кристина Паланачка гимназија 5,00
65 Јоцковић В. Марија Паланачка гимназија 5,00
66 Лукић Д. Анђела Средња медицинска школа 5,00
67 Петровић М. Ана Паланачка гимназија 5,00
68 Стојановић Д. Анђела Средња медицинска школа 4,87
69 Лазаревић Ј. Стефан Жикица Дамњановић 4,83
70 Јоцић В. Антоније Паланачка гимназија 4,80
71 Петровић Ђ. Емилија Паланачка гимназија 4,79
72 Митровић П. Марија МШ Сестре Нинковић 4,77
73 Грујић С. Жељко Паланачка гимназија 4,77
74 Шајић Ђ. Љубица Паланачка гимназија 4,73
75 Талијан Ж. Марина МЕШ Гоша 4,73
76 Томашевић Р. Бојана Сред. техничка ПТТ школа 4,88
77 Јанчић Н. Теодора Паланачка гимназија 4,87
78 Ацић Н. Марија Жикица Дамњановић 4,86
79 Јоксимовић Г. Жарко Паланачка гимназија 4,81
80 Радовановић Г. Милица Жикица Дамњановић 4,73
81 Зечевић Б. Лука Паланачка гимназија 4,69
82 Јоцковић М. Никола МЕШ Гоша 4,66
83 Бранковић В. Александар ЕУШ Вук Караџић 4,64
84 Аврамовић М. Невена Паланачка гимназија 4,54
85 Поповић Н. Милица МЕШ Гоша 4,53
86 Јоцковић М. Милица Жикица Дамњановић 4,54
87 Љубичић С. Нина Жикица Дамњановић 4,53
88 Николић Р. Илија Жикица Дамњановић 4,53
89 Васиљевић Љ. Милица Жикица Дамњановић 4,50

Табела бр. 3 Студенти прве године основних академских студија

РБ. Презиме, средње слово и име Назив високо школске установе Просечна оцена
1. Томић В. Теодора Технолошко-метал. факултет 5,00
2. Милијашевић Б. Војкан Грађевински факултет 5,00
3. Милорадовић Г. Милан Факултет организ. наука 5,00
4. Илић И. Вукан Машински факултет 5,00
5. Рајковић З. Душан Факултет медицинских наука 5,00
6. Тодосијевић М. Катарина Филолошко-уметн. факултет 5,00
7. Обрадовић М. Никола Природно-математ. факултет 5,00
8. Талијан З. Никола Машински факултет 5,00
9. Баковић С. Анђела Економски Факултет 5,00
10. Стојановић С. Јована Вис. здравствена школа 5,00
11. Јовичић С. Милица Архитектонски факултет 5,00
12. Радојевић М. Милица Висока здравствена школа 5,00
13. Панић Н. Александра Електротехнички факултет 5,00
14 Јањић И. Александра Висока технолошка школа 5,00
15. Пауновић Д. Алекса Правни факултет 5,00
16. Цветковић М. Никола Машински факултет 5,00
17. Годић П. Јелена Грађевински факултет 5,00
18. Стевановић Р. Петар Филолошки факултет 5,00
19. Вељковић З. Санела Факултет политичких наука 4,93
20. Живковић Ж. Алекса Медицински факултет 4,92
21. Андрејић М. Маринко Факултет уметности 4,81
22. Батинић Д. Ђорђе Рударско геолошки факултет 4,79
23. Павловић П. Дара Београдска политехн. школа 4,77
24. Талијан Д. Ивана Правни факултет 4,64
25. Милановић М. Љубица Факултет инжењерских наука 4,54
26. Ристић С. Нина Правни факултет 4,50

Табела бр. 4 Студенти друге, треће и четврте године основних академских студија

РБ. Презиме, средње слово и име Назив високо школске установе Просечна оцена
1 Марковић Ж. Срђан Електротехнички факултет 9,80
2 Ацић Н. Слободан Факултет медицинских наука 9,68
3 Митровић Р. Ђорђе Природно-математ. факултет 9,62
4 Вучковић Ј. Тијана Фармацеутски факултет 9,47
5 Маричић З. Марија Електротехнички факултет 9,64
6 Спахић М. Лука Електронски факултет 9,38
7 Јанковић Р. Никола Фак.  ветеринарске медицине 9,35
8 Марковић С. Анђела Филолошко-уметн. факултет 9,43
9 Декић С. Исидора Филозофски факултет 9,79
10 Цимбаљевић М. Жељко Природно-математ. факултет 9,50
11 Ивковић В. Алекса Медицински факултет ВМА 9,50
12 Милутиновић П. Милица Факултет примењ. уметности 9,67
13 Милић З. Горун Природно-математ. факултет 9,12
14 Вељковић Н. Ивана Медицински факултет ВМА 9,17
15 Пешић М. Виолета Факултет медицинских наука 9,33
16 Ђукић В. Јелена Електротехнички факултет 9,11
17 Станојевић Б. Огњен Правни факултет 9,57
18 Станојевић Б. Маријан Правни факултет 9,00
19 Тошић Р. Анђела Фармацеутски факултет 9,23
20 Митровић Ж. Милица Фармацеутски факултет 9,00
21 Живановић Д. Милица Факултет медицинских наука 9,07
22 Симић С. Анђела Висока пољопривр. школа 9,00
23 Дамњановић Д. Даница Висока пољопривр. школа 9,00
24 Пантић Р. Милица Висока пољопривр. школа 8,89
25 Терзић Д. Ивана Висока здравствена школа 9,24
26 Марковић С. Јагода Правни факултет 8,32
27 Бранковић Г. Јелена Учитељски факултет 8,69
28 Ђулаковић М. Марија Фармацеутски факултет 8,09
29 Ђорђевић Н. Зорана Висока здравствена школа 8,00
30 Чопић З. Данијела Факултет медицинских наука 8,58
31 Паунковић С. Никола Грађевински факултет 8,73
32 Димић Р. Биљана Факултет организац. наука 8,47
33 Нанаши М. Алекса Висока хотелијерска школа 8,42
34 Рајковић М. Ђорђе Факултет политичких наука 8,48
35 Меглић Д. Ана – Марија Фармацеутски факултет 8,72
36 Нешић Р. Марија Факултет за хотелијерство и туризам 8,21
37 Миленковић А. Милица Грађевински факултет 8,72
38 Радишић Р. Јована Факултет медицинских наука 8,85
39 Вукосављевић Д. Милица Економски факултет 8,89
40 Дубоњац Д. Јована Факултет за комуникације и медије 8,61
41 Красић М. Младен Саобраћајни факултет 8,51
42 Маричић Д. Матеја Београдска политехн. школа 8,38
43 Возић М. Катарина Филозофски факултет 8,32
44 Поповић З. Милица Војна академија 8,21
45 Ризи М. Дуња Учитељски факултет 8,50
46 Ацић Д. Александра Учитељски факултет 8,19
47 Николић Р. Александра Факултет медицинских наука 8,50
48 Вулићевић З. Александра Архитектонски факултет 8,44
49 Богдановић А. Невена Факултет организац. наука 8,32
50 Аранђеловић С. Катарина Електротехнички факултет 8,43
51 Живковић С. Никола Факултет организац. наука 8,04
52 Талијан М. Ивана Фармацеутски факултет 8,27
53 Вемић А. Катарина Правни факултет 8,88
54 Митровић Р. Андрија Грађевински факултет 8,07
55 Живковић В. Стефан Висока школа за информационе технологије 8,13
56 Радосављевић С. Дејан Правни факултет 8,22
57 Милановић Н. Димитрије Висока школа електротехн. и рачунарства 9,42
58 Пантелејић Д. Данијела Висока медицинска 9,09
59 Петровић Г. Јована Филозофски факултет 8,59
60 Гецић М. Александра Филолошки факултет 8,13
61 Цветковић С. Јован Београдска пословна школа 9,30

Табела бр. 5 Студенти дипломских академских мастер студија

РБ. Презиме, средње слово и име Назив високо школске установе Просечна оцена
1 Милић – Радишић П. Милош Филозофски факултет 9,54
2 Симић М. Душан Факултет музичке уметности 9,30
3 Вуруна Д. Богдан Филолошки факултет 9,27
4 Ђорђевић С. Илија Фак. драмских уметности 9,28
5 Живојиновић Д. Лазар Факултет организац.  наука 9,07
6 Лазић С. Никола Факултет политичких наука 8,93
7 Ивковић С. Милан Електронски факултет 8,84
8 Јовичић Ј. Кристина Електротехнички факултет 8,04
9 Златић Г. Вељко Електротехнички факултет 8,59
10 Радосављевић Р. Јована Пољопривредни факултет 8,95
11 Страиновић Ј. Јелена Филолошки факултет 8,22
12 Гавриловић М. Павле Пољопривредни факултет 9,29
13 Марић Н. Наташа Пољопривредни факултет 9,00
14 Терзић Д. Лука Архитектонски факултет 8,27
15 Станковић И. Милица Архитектонски факултет 8,87
16 Стевановић Р. Немања Саобраћајни факултет 8,43

Табела бр. 6 Студенти докторских студија

РБ. Презиме, средње слово и име Назив високо школске установе Просечна оцена
1 Мишулић З. Данијел Факултет организационих наука 10,00
2 Милашиновић Р. Милош Грађевински факултет 10,00
3 Девић Ж. Немања Филозофски факултет 10,00
4 Ћурчић Б. Михаило Војна академија 8,57
5 Батинић М. Петар Технолошко-металуршки факултет 9,50

 

 

 

 

 

 

                                                                                                  КОМИСИЈА         

                                                                                               

                                                                                    Ана Тучић, дипл. правник с.р.

 

Милан Тркља, мастер ецц с.р.

 

Иван Јоцковић, дипл. правник с.р.

 

                                                             

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *