Karatisti „Goše“ osvojili 19 medalja u Paraćinu: SVETISLAV JEVREMOVIĆ NAJBOLjI TAKMIČAR NA TURNIRU

Karatisti „Goše“, koje sa velikim uspehom vodi doajen ovog sporta, Miodrag Vuković, zabeležili su još jedan uspešan nastup na Kupu Paraćina, odakle se vraćaju sa 19 medalja i osvojenim drugim mestom u generalnom plasmanu.

Na renomiranom takmičenju na kome je učestvovalo 20 klubova, Palančani su osvojili osam zlatnih, pet srebrnih i šest bronzanih medalja.

Zlatni su poletarci kate ekipno M. Savić, S. Jevremović i V. Savić, Svetislav Jevremović kate klasa C i kate apsolutna kategorija, Aleksandar Savić borbe -70 kg, Dimitrije Stojković borbe -42 kg, Mateja Stošić borbe -40 i Stefan Todorović kate klasa C i borbe+50 kg.

Srebrne medalje su osvojili Tadija Krstić kate klasa D, Marija Milić borbe -40 kg, Viktorija Rakić kate klasa E, Vladimir Savić kate apsolutna kategorija i Vanja Todorović kate apsolutna kategorija, a bronzane Jovana Kovačević kate klasa D, Aleksa Matejić kate klasa D, Dušan Milentijević kate klasa D
Marko Savić kate apsolutna kategorija, kate klasa C i kate ekipno poletarke N. Bulajić, V. Todorović i J. Kovačević.

Član KK „Goša“ Svetislav Jevremović proglašen je za najuspešnijeg takmičara na turniru.