Medalje palanačkih karatista u Aranđelovcu
Na Međunarodnom turniru „Sretenje 2015.“ u Aranđelovcu karatisti „Goše“ osvojili su devet medalja, i to tri zlatne, dve srebrne i tri bronzane.
Zlatom su se okitili mlađi seniori u ekipnim borbama, Miloš Milošević, Marko Marković i Aleksandar Simić, a Marko Marković u borbama i Anja Đurđević u katama. Srebrne medalje osvojili su Lena Bisenić u katama i Aleksandar Simić u borbama, dok su bronzana odličja pripala Uroš Dončiću u katama, Filipu Antonijeviću u borbama, Stefanu Glišiću u katama i poletarcima u katama ekipno, Stefanu Glišiću, Urošu Dončiću i Stefanu Seleniću.
Na ovom takmičenju medalje su osvojili i karatisti „Jasenice“, trenera Svetislava Stojadinovića- Žuće, koji su registrovani za KK „Mladenovac“, Sandra Savin i Miloš Hajduković zlatne, Milica Hajduković bronzanu.