Izložba Zorana Todora 25. februara u palanačkom Narodnom muzeju: „KOROZIJA“
Posle dužeg perioda naš poznati umetnik Zoran Todor imaće samostalnu izložbu u Narodnom muzeju u Smederevskoj Palanci u utorak 25. februara u 19 časova.
Izložbu pod nazivom „Korozija“ već je videla publika u nekoliko gradova, a sada je sazrelo vreme da u njoj uživaju i sugrađani ovog eminentnog umetnika, čiji radovi nikoga neće ostaviti ravnodušnim.
Ovaj novinar imao je priliku da prisustvuje otvaranju izložbe Zorana Todora u Gornjem Milanovcu, kada su njegove „Korozije“ izazvale oduševljenje prisutne publike i novinara.
Veliki formati i autentičan način nastajanja slika, koje će ovom prilikom biti izložene u palanačkom hramu umetnosti, dovoljan su razlog da u utorak uveče budete na licu mesta.